Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plac 655m2 vo Sopiste

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 10 Feb 18:03 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Skopje
Плац со карабина куќа од 80м2, позади амбулантата веднаш до Мулино,два влеза до плацот, легализиран и објектот и плацот со чист имотен лист, струја вода во плацот одвод за фекалии во непосредна близина до него
ш.1801
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
To the top