Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 900m2 vo Zdanec

108 000 EUR

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 27 Nov 14:28 Log into the company to make changes
Се продава плац во Жданец ( во близина на Водовод), рамен плац од 900м2, делив и на 2 парцели, со маркица за градба за двете парцели посебно ,маркиците се 140м2 во основа и П+2+пот висина
ш.4023
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
To the top