Published: Mar 16 2022 08:21

Plac od 880m2 vo Tetovo

EUR

Published: Mar 16 08:21
Views: 4095
Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion vo Tetovo, cena e 43.000 EURO.Placot ima pristap na dva pata. Placot poseduva celovkupna dokumentacija isto taka ima i pristapnost za voda i Struja. /Shitet vend 880m2 ne lagjen Drenovec 3, mbi stadiumin e qytetit, cmimi esht 50.000 EURO.Vendi dell ne dy rruge. E kam gjith dokumentacion per vendi dhe ka mundsi per lidhjen elektrike dhe ui.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information