Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DEL OD LUKSUZNA KUKA 130m2 VO LISICE

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 09 Jan 14:05 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Се издава дел од луксузна куќа, комплетно луксузно наместен!
Со површина од 130 м2 на две нивоа.
На долното ниво има кујна, трпезарија, дневна, WC, тераса.
На горното ниво има 3 спални соби и бања.

Сопствено парно греење и климатизација, кабелска ТВ, Интернет.
Гаража од 50 м2.

Куќата се наоѓа на одлична локација во населба Лисиче.
Адреса: ул. Мите Богоевски

Број на соби: 4
Квадратура: 130 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Нов
Опрема: Луксузен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Гаража
Ориентација: Југоисток
Адреса: ул. Мите Богоевски

Цена на изнајмување: 300 ЕУР / месечно

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 555

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information