Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA KAT OD KUKA 35m2 VO KOZLE

8 000 MKD /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 21 Mar 14:26 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Number of floors
Heating system
Се издава посебен дел од куќа во населба Козле, на главната улица на самите семафори.
Делот располага со две соби, кујна и WC со бања. Греењето е на струја. Просторот е наменет максимум за двајца.

Цената е 8.000 ден. плус сметки.

Број на соби: 2
Квадратура: 35 m²
Греење: Струја
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Север
Адреса: ул. Козле

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4039

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information