Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 70m2 VO KOZLE

200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 01 Feb 10:17 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Number of floors
Heating system
Се издава трособен стан во куќа со површина од 70м2 во населба Козле.
Се наоѓа на 1 кат во куќа со приземје и 2 ката. Има посебен влез.
Станот располага со дневна соба, 2 спални соби, кујна, купатило и тераса.

Број на соби: 3
Квадратура: 70 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул. Леринска

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 832

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information