Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING IZDAVA KAT OD KUKA HOTEL BETON

450 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 17 Nov 00:36 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
УРБАН ЛИВИНГ izdava nov stan vo Taftalidze 2 220 ЕУР
PREKRASEN DELOVEN PROSTOR VO AERODROM 1 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV NAMESTEN 2-SOBEN STAN 50m2 KARPOS 1 250 ЕУР
URBAN LIVING  trosoben stan vo Aerodrom 0 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Se izdava ekskluziven kat od kuka na odlicna lokacija karsi Hotel Beton.So povrsina od 100m2 ,raspolaga so dva toaleta i posebno wc,dnevna so kujna i trpezarija, edna spalna soba i golema terasa.Moze da se iznajmi i kako deloven prostor.
Cena:320E
Kontakt.
Tel:078 967 010 Silvana
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA EXTRA STANCE VO CENTAR 200 ЕУР
EKSKLUZIVNA PONUDA NOV STAN 69m2  OKTA KARPOS 3 83 000 ЕУР
URBAN LIVING PRODAVA STAN VO AERODROM 75 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA PRAZEN NOV 3 STAN POZADIUNIVERZALNA 300 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information