Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

POVOLNO SE IZDAVA KUKA VO SOPISTE

0 MKD

Company advertisement For rent by: KASTEL NEDVIZNOSTI 10 Oct 13:11 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA DVOSOBEN OPREMEN STAN VO KARPOS 4 0 МКД
NOVI STANOVI VO AERODROM 1 100 ЕУР
TROSOBEN STAN GRADSKI DZID KAJ DOM NA GRADEZNICI 0 МКД
MODERNO OPREMEN STAN VO CEVAHIR SKY CITY 0 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Number of floors
Heating system
Се издава куќа во минималистички стил со површина од 90 м2 и со прекрасно уреден двор од 200 м2 во Сопиште.
Комплетно е опремена со модерен мебел и располага со голема дневна соба со трпезарија, одвоена кујна, 2 спални соби, бања и надворешна остава.
Куќата се наоѓа на само 7 км од центарот, 650 м надморска висина со чист воздух и на мирна локација.
Греењето е со парно на струја, инвертер за греење и ладење или камин.

Цена по договор

Шифра: ИС 9873
KASTEL NEDVIZNOSTI
075276444 075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR OD 300M2 5 ЕУР
Odlicen stan od 65 m2 vo Kozle 77 000 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN NAMESTEN STAN VO VLAE 300 ЕУР
NOV TROSOBEN LUKSUZNO OPREMEN STAN VO KOMPLEX MIDA 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information