Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

ODRZANA KUKA 14+42+50+270M2 DVOR VSELIVA

55 000 EUR

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 06 Mar 17:13 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
  Online
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Location
Bitola
ОДРЖАНА КУЌА, ДЕЛУМНО СО ПЛОЧА, ДВА ВЛЕЗА, ДВЕ СОБИ, КУПАТИЛО, ОСТАВА И САЛОН НА ПРИЗЕМЈЕ СО 42 М2 ПОВРШИНА И ДВЕ СОБИ И ГОЛЕМ САЛОН ГОРЕ, СО 50 М2 ВНАТРЕШНА ПОВРШИНА, ПОДРУМ ОД 14 М2. ТЕРАСА И БАЛКОН, ГОЛЕМ УРЕДЕН ДВОР, СО ДВА ВЛЕЗА, ГАРАЖА И ПОМОШЕН НОВ ОБЈЕКТ ОД 20м2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА,
СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13
ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM
070 339 404
076 451 799
047 232 004
047 222 940
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
  Online
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information