Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

BUK. LIVADI KUKA MOZE ZAMENA ZA STAN

52 000 EUR

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 20 Jun 10:09 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
  Online
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
JENI MAALE KUKA 64M2 MAL DVOR I POMOSNI PROSTORII 20 500 ЕУР
SE IZDAVA OPREMEN RENOV STAN APRIL SEPT 300 ЕУР
Д273 NOVA BITOLA DELOVEN PROSTOR 2КАТ I MANSARDA 80 000 ЕУР
3/95 STAN DEL. PROSTOR 62+30 GAR. NAMESTEN CENTAR 59 500 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Location
Bitola
К2095, СЕ ПРОДАВА ИЛИ МЕНУВА ЗА СТАН СО ВАША ДОПЛАТА, ВО БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ПЛАНСКА КУЌА, ВЕРТИКАЛНА ПОДЕЛБА, СО ПАРНО ГРЕЕЊЕ,
СУТЕРЕН КАКО ЕДНОСОБЕН СТАН = 39 М2,
ПРИЗЕМЈЕ ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА КУЈНА =48М2
И КАТ СО 3 СПАЛНИ И КУПАТИЛО = 52 М2
И ГОЛЕМ УРЕДЕН ДВОР ОД 223 М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
  Online
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
IZDAVAM RENOVIRAN STAN 2 SPALNI PAZAR OD 12 JUNI 350 ЕУР
SE IZDAVA NOV OPREMEN STAN 3 SPALNI DO SIROK SOKAK 550 ЕУР
STARA KUKA OD 62M2 SO MARKICA CELO MESTO 32 000 ЕУР
RENOVIRAN DUKAN 90m2 I PODRUM 85m2 IZLOG CENTAR 125 000 ЕУР
To the top