Company ad Published: May 27 2021 12:29

Kuka od 110m2 so dvor 30m2 vo Jeni Maale

EUR

Published: May 27 12:29
Views: 11
К2173, ЈЕНИ МААЛЕ, КУЌА, ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ПО 55 М2, ВКУПНО 110 М2 И ДВОР 30М2, ПВЦ ДОГРАМА, БЛИНДОР ВРАТА, НОВА ФАСАДА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Link description

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ

Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија. 
Visit our store page

ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map

047232004 070339404 076451799

http://strelecnedviznosti.mk/strelec/

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија. 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information