Published: Feb 26 2015 12:05

Dve kuki so zaednicki dvor vo Delcevo

EUR

EUR
Published: Feb 26 12:05
Views: 177
Се продава кука во градба (покриена) 197м2 и спрат од куќа 95м2 во кој се живее со заеднички двор од 247м2.Можно е и поделба на дворното несто со посебни влезови.Може да аплицирате и за субвенција за купи кука-купи стан бидејки куката е во изградба и поседува комлетна документација.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information