Published: Jun 05 2022 10:43

Се продава куќа во центарот на градот

EUR

Published: Jun 05 10:43
Views: 676
Куќата се наоѓа на одлична локација, над градското кино Бели мугри. Комплетно е реновирана и се продава опремена со покуќнината која може да се види на сликите и видеото.

За повеќе информации вртете на 078827102 - Александар
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information