Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KAJ REZERVATOT JASEN RENOVIRANA KUKA SO DVOR

35 000 EUR

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 22 Aug 19:17 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Number of floors
Heating system
ВО БЛИЗИНА НА ПРИРОДНИОТ РЕЗЕРВАТ ЈАСЕН, ОДЛИЧНА КУЌА, ДЕЛ ФАСАДА СО ПРИРОДЕН КАМЕН, СО ГОЛЕМО ДВОРНО МЕСТО, ВО ПЛАНСКА ВИЛСКА НАСЕЛБА, ЗА ОДМОР И ЖИВЕЕЊЕ, ВО БЛИЗИНА НА РЕКА, СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД И МЕСТОПОЛОЖБА, СО ВОДА, СТРУЈА, ПАРНО ГРЕЕЊЕ, КАМИН, ПВЦ ДОГРАМА СО ТЕРМОПАН СТАКЛО, ПРИЗЕМЈЕ СО ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ 41М2, ПРВ КАТ СО ГОЛЕМА ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА КУЈНА И САНИТАРЕН ЈАЗОЛ ОД 68М2 И ТЕРАСА, МАНСАРДА СО 4 СОБИ ЗА СПИЕЊЕ, КУПАТИЛО И БАЛКОН, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 492 М2, ОД КОЈА 400 М2 СЕ КУЛТИВИРАНО ДВОРНО МЕСТО СО ЗЕЛЕНИЛО И ОГРАДА ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
К2097 PAZAR RENOVIRANA OPREMENA KUKA DUKAN DVOR 99 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV DUKAN CENTAR 25m2 WC IZLOG 115 ЕУР
Stan vo kuka od 85m2 so dvor i podrum 76 000 ЕУР
KUKA 90m2 I 100m2 DVOR KOMPLET UREDENA 25 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information