Company ad Published: Jun 24 2022 09:08

240m² Kuka

EUR

Published: Jun 24 09:08
Views: 1747
Шифра Д 96/1
Се продава куќа со површина 240м² со катност П+1 и површина на дворно место – плац 1600м²
Станот се наоѓа во близина на Охридскиот аеродром.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
Link description

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Visit our store page

Булевар Туристичка 36А Show on the map

078228233

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information