Company ad Published: Jun 02 2022 08:43

Imperija Nedviznosti kuka od 180m2

EUR

Published: Jun 02 08:43
Views: 1004
Се продава куќа со површина 180м2 (6 соби).
Катност - П+1
Површина на дворно место 150м2
Куќата се наоѓа во населба населба Влашкамала
Шифра Д 44/6
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.

Link description

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Visit our store page

Булевар Туристичка 36А Show on the map

078228233

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information