Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLETNO RENOVIRANA KUKA VO RADISANI

0 MKD

For sale by: Александра 28 Aug 18:57 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Куќата е со површина од 200м2, приземје + спрат.
Подрумот е целосно поплочен со летна кујна, соларна и котел за пелети.
Приземје со отоврена дневна соба, кујна, гостинско WC и широка тераса.
Спратот располага со 4 соби, тоалет со купатило и широка тераса со прекрасен поглед.
Куќата е комплетно реновирана и проширена, со сменети РVC прозори, терасите се оградени со ковано железо како и оградата на самиот дворот.
To the top