Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Elitna kuka na Vodno rezidencionalen

0 EUR

Company advertisement For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 03 Mar 11:04 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Се продава елитна куќа на Водно, во резиденцијалниот дел.

Внатрешна површина 974 м2
4 нивоа
Голем дневен простор со кујна 154 м2,
6 спални соби,
Сауна и просторија со билијард
Двор 545 м2
Со голем базен

Шифра С364-1
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information