Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kuka Novo Selo Skopje so imoten list

60 000 EUR

For sale by: виктор 28 Aug 16:11 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава куќа во НОВО СЕЛО- Ѓорче Петров Скопје, на 2 спрата по 90м2. Првиот спрат наместен за живеење, горниот спрат - карабина. Плацот е со површина од 330 м2.
Може и замена помал стан со ваша доплата.
виктор
075 354 400
Leaflet
To the top