Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kuka karabina posledna 57ca Kozle

149 500 EUR

For sale by: Сашко Сараѓинов 17 Apr 16:44 Delete, Edit or Renew Your Ad
Сашко Сараѓинов
071266552
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Се продава карабина на ул.Козле 12 во населба Средно Нерези - Козле, Општина Карпош.
Куќата е со одобрение за градба, а земјиштето има маркица за градба П+2+П.
Куќата е на два спрата од кои на вториот спрат има два посебни стана.

*Број на соби: 7
*Квадратура: 210 m²
*Број на спратови: 2 спрата
*Греење: Нема
*Дворна површина: 259 m²
*Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна
*Состојба: Во градба
*Опрема: Празен
*Година на градба: 2017
*Број на балкони: Тераса + 1 Балкон
*Број на бањи: 3
*Подрум: Да
*Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места
*Ориентација: Северозапад
*Адреса: ул.Козле 12 бр.4

Цената не е фиксна!
За повеќе инфо - 071/266-552 Сашко
Сашко Сараѓинов
071266552
To the top