Company ad Published: Aug 08 2022 12:21

Kuka od 215m2 vo Kozle

EUR

EUR
Published: Aug 08 12:21
Views: 1966
ШИФРА А309
Се продава кука 215м2 и двор 344м2 во населба Козле.Куќата е на два спрата + подрум.Се наоѓа на мирна локација.Имотен лист чист.Цена 270.000е.Повеќе информации на 076 338 004
Link description

HomeArt Real Estate

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Visit our store page

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Show on the map

078244198

https://www.homeart.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information