Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kozle

0 EUR

For sale by: Marko 15 Jan 11:40 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Се продава куќа на одлична локација во близина на последна 57ца. Големо дворно место, мирна населба, луксузна градба. Вкупна дворна површина 900м2. Во дворот има две куќички една во улога на летна кујна со тоалет, другата може да служи како остава. Исто така во дворот има фонтана.
Централно греење на нафта и струја, во секоја соба има инсталиран клима уред.
Одлична термална изолација.
Одвоен деловен простор 40м2, со посебен влез, тоалет/купатило.
To the top