Company ad Published: Aug 11 2022 04:28

Vlae kuka 560m2 na plac 520m2

Published: Aug 11 04:28
Views: 1226
922....Партенон Недвижности продава кука во Влае на главна улица самостојна со површина од 560м2 на плац од 520м2. Куката е на три нивоа
сутерен 180м2, приземје 190м2 регистриран деловен простор и кат 190м2 голем салон тераса и базен, три спални секоја со сопствена бања...
Погодна е и за деловен простор, медицинска установа, дом за стари лица, претставништво...и слично
цена по видување
Повеке информации на 071/257-405
Link description

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Visit our store page

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Show on the map

071257405

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information