Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Кuka so kamin vo Przino

265 000 EUR

Company advertisement For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 03 Mar 16:21 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Се продава куќа во Пржино, во близина на последна 16 ка.

Внатрешна површина 302 м2
Плац 274 м2
2 ката - 2 стана со вкупно 5 спални соби, две дневни соби, две кујни и бањи
Лепенка од една страна

Цена 265.000 Евра

Шифра С1566
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information