Published: Nov 18 2022 01:42

Kuka vo nasleba Dracevo

EUR

Published: Nov 18 01:42
Views: 958
Се продава нова куќа во Н.Драчево120м2 со 3 спални соби 2 тоалета 2 тераси огромна дневна соба со трпезарија и кујна.Со сопствено парно ;соларен систем, видео надзор, подземни прскалки, уреден двор 325м2 чист имотен лист,веднаш вселива може и замена за помал стан со доплата ,цената не е фиксна има место за договор
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information