Published: Feb 18 2022 03:07

Kuka vo Pripor od 177m2

Published: Feb 18 03:07
Views: 4577
Се продава куќа од 177м2 во населба Припор. Куќата се наоѓа на одлична локација (север-југ) надвор од градскиот метеж, со прекрасен поглед кон градот и Водно.
Располага со дворно земјиште од 450м2, изградена работилница од 47м2 која може да се пренамени во базен, летна кујна и сл.
Куќата е на 3 ката, *сутерен со купатило и кујна, *приземје со дневна, кујна, 2 спални и купатило, со голема тераса - веранда и *кат со 2 спални, тоалет и 2 тераси со прекрасен поглед. Сопствено парно греење и градски водовод. Изградена е 1990 год. од први сопственици.
Цена по договор.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information