Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Reprezentativna kuka vo Crnice

320 000 EUR

400 000 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 12 Aug 11:03 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Ednostaven stan vo Kisela Voda 33 700 ЕУР
DOBAR STAN VO N LISICE 65 500 ЕУР
Moderno namesten stan vo Kapistec 0 ЕУР
Se izdava deloven prostor od 74m2 vo Centar 370 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Number of floors
Heating system
ев. бр. 390
Се продава нова, самостојна, комфорна и репрезентатривна куќа во Црниче, лоцирана на мирна улица. Куќата е на 3 нивоа, со вкупно 7 спални соби, како и втор дневен боравок со сопствена кујна, вкупно 4 бањи, главен дневен боравок со директен излез кон уреден двор, тераси, 2 гаражи, подрум. Куќата до неодамна беша изнајмувана на дипломати. Плацот е со вкупна површина од 410 м2, уреден со зеленило, летковец и паркинг простор.
Купопродажна цена 320000 евра
Контакт 070/243-104 Мики
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 070 243 104
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
 DELOVEN KAJ UNIVERZALNA 252 600 ЕУР
Garsonjera eftino 0 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
Deloven prostor kancelarii 0 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information