Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

UBAVA KUKA VO NASELBA CRNICE

130 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 08 Jun 16:54 Log into the company to make changes
Leaflet
Bastion Real Estate
EKSKLUZIVNO CELA ZGRADA  NA PRODAZBA  VLAE 43 000 ЕУР
ODLICEN STAN FLOGITA OD 68m2 NA 30m OD MORE 90 000 ЕУР
NOV STAN VO TAFTALIDZE 1 82 000 ЕУР
PREKRASEN APARTMAN  VO HANIOTI 75m OD MORE 135 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Number of floors
Heating system
Kukata se naoga vo Crnice, vo blizina na Sv.Petka, so povrsina od 110m2 i dvor od 170m2, Ima golem salon, trpezarija, kujna, dve spalni, kupatilo; dve terasi i podrum 44m2. Moze da se prodava so i bez mebel.
Cena 130 000e....prostor za dogovor
Sifra: 5983
Broj za kontakt: 078 411 653
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN NA VODNO 500 ЕУР
Se izdava stan vo Bunjakovec POVOLNO 370 ЕУР
PRODAVAM  PLAC VO NEA SKIONI GRCIJA 55000m2 860 000 ЕУР
Stan od 60m2 vo Debar Maalo 66 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information