Company ad Published: Mar 29 2023 02:19

Dvokatna kuka vo Lisice 160m2

Published: Mar 29 02:19
Views: 6
351...Партенон Недвижности продава кука во лисиче близу трговскиот. приземје и кат на плац од 225м2 со подум и гаража. приземјето е стан трособен со две спални соби а катот е стан со три спални соби вкупно 160м2, плус гаража 12м2.... демит фасада, сендвич зидови, соларен панел.....лепенка од една страна....во добра состојба спремна за живеење....може и замена за помал стан на територија на општина аеродром...
.цена 170 000 еу.....повеќе информации на 071/257-405
Link description

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
**Procenka  na nedvizen imot***
Visit our store page

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Show on the map

071257405

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
**Procenka  na nedvizen imot***

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information