Published: Mar 18 2022 02:03

Kuka na Vodno

EUR

Published: Mar 18 02:03
Views: 5634
Се продава/издава луксузна куќа со ексклузивна локација на падините на водно со панорамски поглед кон градот.
Куќата содржи три стана со вкупна квадратна површина од 400 м2. Становите се меѓусебно одделени со распоред од; две спални, кујна, тоалет и голем дневен боравок. Луксузно опремени со голем трпезариски простор и дневен престој, камин, балкони со поглед на цело Скопје.
Предниот двор има 150 м2 со подвижна капија и капацитет за паркинг на 3 коли.
Куќата има голем простор за остава, летна кујна и уреден двор на самата падина на водно.


контакт: 070398839
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information