Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Gorce 2 od 100m2 i dvor 300m2

110 000 EUR

Company advertisement For sale by: Атлас Недвижности 05 Jun 14:19 Log into the company to make changes
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Se izdava prazen stan 60m2 so 1 spalna Taftalidze2 180 EUR
Stan vo Cair od 70m2 trosoben na 2/4kat 50 000 EUR
Trosoben stan 86m2 Namesten Centar 300 EUR
NOV stan trosoben 58m2 na 3/7 Karpos 4 1 050 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Location
Skopje
Se prodava kukja od 100m2 i dvor od 300m2 vo Gorce petrov 2 kaj bolnicata. Kukjata e odrzana i e na prizemje.So komplet dokumenti.
Cena 110 000 evra
tel.078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Visit our store page
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Show on the map
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Dvosoben namesten stan od 44m2 Kapistec 220 EUR
Stan vo Grand Prestiz 79m2 nov trosoben 1 000 EUR
Stan vo Kisela Voda vo kulite Rasadnik od 76m2 260 EUR
Trosoben stan od 68m2 HIPODROM Itno 46 000 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information