Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran stan vo strog centar na Stip

53 000 EUR

Company advertisement For sale by: We4home.mk 09 Mar 15:07 Log into the company to make changes
Leaflet
Stan kaj Stokomak 30 000 ЕУР
Deloven prostor 200m2 PSS kompleks 600 ЕУР
Kuka vo centar na Stip 58 000 ЕУР
Deloven prostor so unikaten pogled vo centar na Stip 300 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Štip
id: sа1019/ванчо прќе 61,
штип македонија
53 000 €
description
реновиран стан во строг центар на штип
apartment - штип
Се продава реновиран стан во строг центар на Штип на улица Ванчо Прќе 61/2/1 од 59м2, 55м2 корисна површина за живеење + 4 м2 подрум. Станот е на приземје реновиран и веднаш вселив.
Подлога / пархет
Распоред / Ходник ( нова влезна врата ) , тоалет( реновирано ) , спална соба ( пвц прозори и вграден плакар ) дневна соба, балкон и кујна ( шпорет , аспиратор ) + остава и тараса.

Станот е реновиран пред 6 години со сменети сите врати и прозори и ролетни, уреден балкон со поглед на едносмерната улица во Штип.
ЗА повеќе информации кликнете на линкот подолу
https://we4home.mk/property/renovira-stan-stip-centar/

Стан во Центар Штип

Leaflet
Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva 210 ЕУР
Zemjiste na super lokacija vo Stip 10 ЕУР
Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska 160 ЕУР
Zemjiste vednas nad Medicinskoto Uciliste vo Stip 2 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information