Published: May 19 2022 09:20

Vend per ndertim

EUR

Published: May 19 09:20
Views: 1206
Vendi posedon 857 m2, me plan per ndertim e parapar per cfardolloj ndertimi, ka dokumentacion te rregull si dhe leje te paguar per ndertim, gjendet ne vend shume atraktiv dhe te pershtatshem afer shkolles se muzikes vetem 500 m, larg nga qendra e qytetit, Cmimi 400 euro per m2
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information