Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva vikendica vo Mavrovo

For rent by: Спасе 11 Dec 12:56 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се изнајмува викендица во Маврово за време на зимскиот период. Викендицата е опремена со 3 спални соби, WC, кујна и салон. Погодна е за сместување на 10-12 лица.

Цена по договор

Телефон: 071 277 127
Спасе
071277127
Leaflet
To the top