Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Nova vila vo Mavrovo

170 000 EUR

Company advertisement For sale by: Home International 22 Sep 16:20 Log into the company to make changes
Leaflet
Home International
Stan vo Avtokomanda 51 000 ЕУР
Se iznajmuva stan od  55m2 vo Karpos 4 250 ЕУР
Stan na Vodno 173m2 1 100 ЕУР
Novi Stanovi kaj Univerzalana sala -
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Се продава нова вила во Маврово од 320м2 со имотен лист на убава локација.
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Visit our store page
Show on the map
070323154
Home International
070323154
Leaflet
Home International
Stan od 162m2  na Vodno 1 050 ЕУР
Kuka vo naselba Dame Gruev 150 000 ЕУР
Se iznajmuva duplek stan vo Centar so parking 700 ЕУР
Stan vo Taftalidze 1 150 ЕУР
To the top