Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se bara cimerka za stan vo Centar

0 MKD

For rent by: Верица 02 Oct 18:00 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Gender
Roommate Gender
Се бара уште една цимерка (студентка) за стан во Центар кај Соборна. Ние сме 2 цимерки, а станот е трособен, целосно опремен и со централно парно греење. Киријата е 6000 ден. по лице плус сметки.
За повеќе информации, исконтактирајте нè на 079 221 378
Верица
079 221 378
Leaflet
To the top