Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat sobi vo Berovo

0 MKD

For rent by: Бистра 31 Mar 22:35 Delete, Edit or Renew Your Ad
Издавам соби за туристи во центарот на Берово наспроти саат кулата. Располагам со три соби и кујна, секоја опремена со кабловска ТВ, фрижидер, греењето е со панелки. Сопственикот не живее во куќата. Цена по договор. Контакт тел. 076-420-448 и 076-226-455, Бистра
Бистра
076-420-448
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information