Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani vo Ljubanista 100m od ezero

0 MKD

For rent by: Игор 27 Jul 17:47 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Area
Location
Ohrid
СЛОБОДНО ОД 31.08.2020
Се издава викендица со 2(два) апартмани од по 40м2 на само 100м одалеченост од Охридското езеро. Апартманите се со посебен влез (еден апартман=цел спрат). Апартманите располагаат со посебно купатило, спална соба, дневна соба, комплет опремена кујна, телевизор, боом ТВ, ДВД, тераса со маса и столици, зидана скара, сопствен паркинг.
Тие што биле знаат зошто Љубаништа е најубавото и најмирното место во Охрид за фамилијарен одмор. А останатите дознајте!!!
Цена 30 евра по апартман.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information