Published: Jun 23 2022 01:19

Se iznajmuva apartman

Published: Jun 23 01:19
Views: 538
Вилата "Вељаноски" e лоцирана во населбата Видобишта во мирниот дел на градот Охрид. Ви овозможува можност за мирен, удобен одмор со прекрасен поглед на градот и езерото. Оддалеченаста од центарот на градот е 5 минути со кола, на 3 мин со кола од автобуската станица, 12км од Охридскиот аеродром и 3км од најблиската плажа.
Располага со 1 комфорен апартман, модерен , целосен опремен .

- Апартаман : Е лоциран на вториот спрат. Има посебен влез.
Големина 75м2.
Располага со 1 спална соба со 1 брачен кревет плус уште 1 кревет.
Има комплетно опремена кујна, сопствено купатило, две клими, тераса со поглед на градот и езерото, интернет, ТВ.
Бесплатен паркинг во склопот на вилата.

Контакт: 078-342-797 / 078-346-139
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information