Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SOBI CENTAR OHRID

400 MKD /daily

For rent by: Валентин 24 Jun 08:46 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издаваат соби лоцирани во строгиот центар на Охрид,поточно на Плоштад ,,Чинар"-кај фонтаната, на паркингот.
Вилата ,, МОСТРО", располага со 5 соби, 2 WC-a, ТВ со кабелска во секоја соба, wi-fi и заедничка кујна.
Ве очекуваме!
Валентин
071/611-050
Leaflet
To the top