Published: Aug 12 2015 10:23

Ednokrevetna soba vo Centar za zenska osoba

Published: Aug 12 10:23
Views: 62
Во цената е вклучено користење на кујна,купатило и содржи пристап до интернет(по договор).Смештојот е во стан со газдарица и сите трошкови за комуланите услуги се вклучени во цената.Цена по договор.

Контакт : 075/466 - 553 ; Елена ( 10:00- 20:00 часот )
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information