Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava soba za studentka vo Karpos

60 EUR /monthly

For rent by: Marija 30 Aug 22:09 Delete, Edit or Renew Your Ad
Издавам убаво наместена соба за една студентка во зграда во Карпош 2 кај Драмски театар во непосредна близина на ФЕИТ, ФИНКИ, Машински факултет, Технол.-мет.факултет, Универзитет за туризам и менаџмент, Педагошки...
Собата е светла, на сончева страна, со парно греење, нови термопан прозори, нови ролетни, голем ТВ, кабловска телевизија...
Цена по договор. Контакт телефони: 078/393 367 и 072/535 073
Leaflet
To the top