Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva sprat od kuka

For rent by: Jordanco 09 May 20:03 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Location
Štip
Издавам спрат од куќа на приземје,со две спални соби,две купатила,кујна,трпезарија,бесплатен интернет,греење и др.Куќата се наоѓа во населба деснаци,на улица 25Мај,блиску до медицинското училиште.За повеќе инфо. јавете се на бројот во секое време.
Jordanco
071217137
Leaflet
To the top