Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TRENERKI MASKI I ZENSKI

250 MKD

For sale by: Зоран 03 Feb 22:47 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Products
Unisex
ПРОДАВАМ ТРЕНЕРКИ ДОЛНИ И КОМПЛЕТИ.
КОМПЛЕТИТЕ СЕ ПАМУК 92% И ЛИКРА 8%ТЕРМО ПО 1000 ДЕН. ЗА КОМПЛЕТ И ТОА СЕ ГОЛЕМИ БРОЕВИ 50,52 И 54 ПО ЈУС СТАНДАРС
ДУКСЕРИ ПО 700 ДЕН ПАМУК И ЛИКРА ТЕРМО
ДОЛНИТЕ ТРЕНЕРКИ СЕПОЛИЕСТЕР ПО 250 ДЕНАРИ СОПСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО
ЦЕНИТЕ СЕ НА ГОЛЕМО СО ДАНОК
071 272 266 ЗОРАН
Зоран
071 272 266
Leaflet
To the top