Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kriterium Music Upright Piano Yamaha B1 SNC

999 EUR

2 799 EUR

Company advertisement For sale by: KRITERIUM MUSIC 10 May 11:53 Log into the company to make changes
Leaflet
KRITERIUM MUSIC
KRITERIUM MUSIC Piano PETROF P- 115 1 499 ЕУР
Profesionalen Piano Transport 0 МКД
Kriterium Music Upright Piano Seiler S 114 1 999 ЕУР
Kriterium Music Stage Piano Yamaha P-45 B 32 000 МКД
YAMAHA B1 SNC
Upright Piano
Satin Natural Cherry
3 Педали
Цена: само 999,- евра

BEST SELLER
Моделот B1 заслужено го освои вниманието на нашите клиенти и е еден од најбараните модели во 2020 година, благодарение на исклучително квалитетната изработка, одличниот звук, како и неверојатно ниската цена.

Одлично пијано, во несекојдневна смрека-фурнир изведба, со три педали од месинг. Плени со својот брилијантен звук, прецизната механика и силата во изразот.
Среден педал т.н. модератор-педал, кој служи за тивко свирење, идеално за музицирање во вечерните часови без тоа да претставува звучно оптоварување за околината.

За пробно свирење, презентација на инструментот, како и механички преглед, Ви стоиме во секое време на располагање.

Кон пијаниното, вклучено во цената следи:
- 5 години гаранција;
- достава на инструментот низ целата територија на Р. Македонија;
- прво штимање по достава на инструментот;
- опционално - пијано клупа со висинска регулација.

Информирајте се и за останатите услуги кои ги нудиме:
- најголем избор на пијана од различни производители (Bechstein, Hoffmann, Zimmermann, Petrof, Yamaha...)
- изнајмување на концертни, полуконцертни пијана и пијанина;
- штимање, сервисирање, реставрација и набавка на резервни делови за сите видови пијана.

Следете не на нашата Facebook страница и Instagram и бидете во тек со актуелните содржини, акции и пониди.
FB: KRITERIUM MUSIC

Ќе ни биде задоволство стручно да Ве советуваме и Ви помогнеме во изборот. За Вашите прашања и барања Ви стоиме во секое време на располагање, телефонски и преку е-маил адресата. Закажете термин и посетете не.

Со почит,
Вашите пијано експерти
KRITERIUM MUSIC
Piano Gallery


KRITERIUM MUSIC
Пијано продaжен центар Генерален застапник за Македонија за пијана од C. BECHSTEIN Продажба на нови и половни пијанина, полуконцертни и концертни пијана. Овластен сервис на C. BECHSTEIN за Македонија. Штимање, сервис, реставрација и резервни делови за сите видови пијана. Професионален транспорт на пијана
Visit our store page
Црвена Скопска Општина 11, лок. 1 Show on the map
+389 78 23 56 72
KRITERIUM MUSIC
+389 78 23 56 72
Leaflet
KRITERIUM MUSIC
Kriterium Music Upright Piano C.BECHSTEIN Academy 17 900 ЕУР
Kriterium Music Upright Piano Hellas 1 499 ЕУР
Kriterium Music Upright Piano Feurich Concert 133 6 999 ЕУР
Kriterium Music Silent Piano YAMAHA B3 PE 5 499 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information