Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

J&D neupotrebuvana gitara LesPaul stil

For sale by: Tance Grozdanovski 09 Dec 18:49 Delete, Edit or Renew Your Ad
Leaflet
Се продава воопшто неупотребеувана LesPaul Custom гитара од J&D.

Произведена е во Кина, но е со одличен квалитет - со карактеристики на многу повисоки, односно поскапи класи. Одлична е за напредни гитаристи.
Овие гитари се често продавани во Германија и имаат долгогодишна потврда за својот квалитет и топ цена.

Canada hard maple neck
Mahogany top
Gold hardware
Gold finish
Tance Grozdanovski
070233544
Leaflet
To the top