Published: Jun 05 2017 08:22

Se podaruvaat macina itno

Published: Jun 05 08:22
Views: 10
Овие мили слатки маченца ги добивате на поклон бањати, исчистени од надворешни и внатрешни паразити. Имаат неполни 3 месеца, многу се питоми и игриви. Веќе самостојно пијат млеко и јадат храна. Да им помогнеме да не завршат на улица и да ги вдомиме во домче со многу љубов!
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
10
071375138

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information