Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Продавам и изработувам куќарки за кучиња

1 800 MKD

For sale by: Zoran 29 Jul 21:12 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Pets
Dogs
Продавам и изработувам куќарки за миленичиња во различни димензии.Се изработуваат од природно квалитетно дрво премачкано со боја и бродски лак.По желба може да се изрезба и натпис со име како на примерокот кој е на сликата. Цените започнуваат од 1,800 денари па нагоре зависно од димензијата.Конкретната куќарка е со димензии 56x41x53cm (висина, ширина, длабочина) Телефон за контакт 075427821
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information