Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kucenca Sibirski samojed

For sale by: Глигор 08 Aug 13:30 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Pets
Dogs
Се продаваат кученца од расата сибирски самојед, од врвно потекло. Кученцата ги добивате со издаден родовник. Останаа уште еден мажјак и една женка на возраст од 7 недели кои се спремни да добијат нов дом кај вистински љубители на оваа раса.
Глигор
070 547 012
Leaflet
To the top