Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

MALTEZERI

200 EUR

For sale by: Вероника 28 Nov 13:19 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Pets
Dogs
Изненадете и израдувајте ги вашите најмили со прекрасен Новогодишен подарок. Се продаваат малтезери стари 40 дена, прочистени од паразити и подготвени за вдомување (https://www.facebook.com/LunaMalteseDog/). Идеален миленик за вашиот дом кој не мириса, не пушта влакна и е совршен за раст и игра со деца. За повеќе информации контакт тел./вибер: 070 231 233.
Вероника
070231233
To the top